Привіт YourBrand.today!

Виробництва недостатньо! Сучасний світ динамічний та потребує повний цикл послуг, від розробки до маркетингу та продажів. Ділюсь баченням та планами створення нового “Фешн стартапу” YourBrand.today!

Nonumy invidunt erroribus eam ut, ne porro decore vel. Temporibus referrentur mei ad, ex esse modus definiebas vel. Vis error sapientem gubergren ei, sumo vidisse erroribus ius no. No tamquam salutandi sit.

З чого все починається? Правильно… як назвеш човен, так і попливе. Брейнстормили командою універсальну назву яка дала б зрозуміти швидко суть компанії… переглядаючи цікаві доменні імена затримався на .today – це тут і тепер: сьогодні! Як директор швейного виробництва звичайно ми створюємо одяг, але це щось більше, це про бренди і не лише створення а з часом це розвиток, просування, новий дизайн тому лишивши назву без дієслова залишилось YourBrand.today. Чітко, коротко, зрозуміло! З часом це буде Create, Design, Sell, Reinvent… YourBrand.today.

Далі сів думати про сам бренд, він повинен бути універсальним, впізнаваним та передати швидко суть. І в голову прийшов один такий схожий, ще й лауреат Red Dot Award: бренд України від Banda. Не довго думавши зв’язався з хлопцями яки дали добро на використання матеріалів за що їм велике дякую!

Таким чином створено ще один зв’язок з місцем де знаходиться більшість нашої команди та де відбувається вся ця магія: Україна!

Imperfection is beauty, madness is genius and it’s better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.

Marilyn Monroe

Фешн Хаб у Львові!

Закритий клуб…

Чатбот…

Книга. Почав вивчати питання, якщо пройду хоть половину запланованого шляху, точно буде чим поділитись!