Як стати футбольним Арбітром?

Як працює Школа Футбольного Арбітра?

Курс навчання розрахований на два роки. Він складається з трьох модулів (базова підготовка, здобуття майстерності, молоді таланти України). На першому етапі приймаються всі бажаючі. До кожного наступного етапу будуть допускатися ті, хто успішно пройде курс навчання на попередньому.

Під час першого модулю слухачі знайомляться з історією футболу, правилами гри, вимогами щодо фізичної підготовки. Він зазвичай проходить взимку, коли практично немає футбольних матчів, і є можливість приділити час теоретичним заняттям.

Другий модуль більш детально знайомить слухачів з правилами, і коли починаються матчі у регіонах, вони пробують себе в якості арбітрів та асистентів арбітра.

Протягом третього модулю вивчається методика арбітражу. Це етап набуття майстерності, етап турнірів, селекції, етап, коли за найбільш перспективними арбітрами закріплюються наставники. За підсумками навчання, “штаб” національної школи створює базу під назвою “Молоді таланти України”. Це будуть арбітри, які в найближчі сезони проводитимуть матчі професіональних команд.

Як стати футбольним Арбітром в Україні?

  1. Ознайомся зі всіма деталями

    На цій сторінці додаю постійно свіжу інформацію. Почни з ознайомленням з правилами гри, задавай питання мені чи іншим колегам. Переглянь навіть офіційні відео матеріали від УЕФА про нашу цікаву діяльність… Якщо зацікавився приступаємо до наступного кроку!

  2. Знайди найближчу школу Арбітрів

    Тут все тільки починається. Знайомство зі спеціалістами правил гри. Вивчиш всі теоретичні нюанси та почнеш готуватись до тестування з фізичної підготовки. Коли готові можна буде випробувати свої теоретичні знання вже на полі…

  3. Початок великої кар’єри

    В свої 15 навіть не міг уявити чим буду займатись в “дорослому житті”, але футбольна діяльність крок за кроком, мене супроводжує… сходинка, після сходинки розпочинаєш свій шлях до чемпіонату світу! Успіхів!

Як стати футболльним Арбітром в Івано-Франківську?

За детальною інформацією щодо Івано-Франківської Школи Арбітрів звертайтесь до директора школи: Овчар Михайло Михайлович +380504334613 або безпосередньо до мене 📩

Як стати футболльним Арбітром у Львові?

Як стати футболльним Арбітром в Луцьку?

Як стати футболльним Арбітром в Ужгороді?

Як стати футболльним Арбітром в Чернівцях?

Як стати футболльним Арбітром в Хмельницькому?

Як стати футболльним Арбітром в Вінниці?

Як стати футболльним Арбітром в Тернополі?