Apache Bags&Backpacks

Apache Bags&Backpacks: надійні рюкзаки, натхненні племінною естетикою

Можеш уявити рюкзак, який розкриває характер, говорить про смак та завершує образ? А якщо ми скажемо тобі, що такі аксесуари вже існують, і їх створює бренд Apache.

Apache — бренд, який спеціалізується на виготовленні аксесуарів, що поєднують в собі яскравий і мінімалістичний дизайн, функціональність та екологічність. Кожен виріб являє собою оригінальний продукт, зі своєю історією, кольоровим рішенням та дизайном. І кожен — унікальний!

Створення рюкзаків Apache — це справжня майстерність. В ній вміло поєднується дизайнерське мистецтво та вміння повторно використовувати матеріали. І не потрібно обирати між практичністю та стилем, адже ми про все подбали!

Історія бренду

При створенні бренду ми надихнулися не тільки трендом на апсайклінг, але й культурою корінних індіанців, яка являє собою яскраву палітру племінних життєвих стилів. Apache жили в горах і на рівнинах, страждали від спеки влітку і холодних зим, але при цьому не скаржилися на долю, любили свою землю та існували в гармонії з природою. 

Apache — це в першу чергу мужній воїн та мандрівний син природи. Місце його народження довершило формування його характеру. Так і колекцію аксесуарів від бренду Apache характеризує сила, контрасти, суперечності, а також боротьба за навколишнє середовище. 

Цінності бренду

Увага до якості та деталей — це основа бренду, ось чому ми шиємо універсальні та довговічні аксесуари. А наше безвідходне виробництво дозволяє створювати стильні, та надійні аксесуари в економному ціновому сегменті.

Ми за розумне споживання речей, тому при розробці рюкзаків використовуємо старі речі, фабричні залишки та тканини, що залежалась на складах. Це дозволяє боротися з забрудненням навколишнього середовища та більш раціонально застосовувати природні ресурси.

Apache — бренд для небайдужих споживачів, які цінують поєднання функціональності, стилю та екології!